over Jong Positief

Gepubliceerd: 01 juli 2020

JongPositief heeft in 2019 twee activiteiten georganiseerd: een informatieavond en een kookworkshop.

Lees meer... >

Gepubliceerd: 13 mei 2019

Jong Positief richt zich op jongeren met hiv van ca. 18–30 jaar. Zij worden bereikt via consulenten in de hiv-behandelcentra en mond-tot-mondreclame. Belangrijke issues zijn onderling contact en empowerment; empowerment in de vorm van het bestrijden van (zelf-)stigma (jonge migrantenmannen). De sectie Jong Positief is een groep met een sterke uitstraling waar jongeren beïnvloeders in kunnen zien en worden.

Lees meer... >

Gepubliceerd: 24 april 2018

In mei werd ik, Bryan, coördinator van een groep die helaas niet een groep meer was. Een grote uitdaging: Er moest gebouwd gaan worden. Samen met Niels hebben we een groep van inmiddels bijna 20 jongeren in de leeftijd van 18 tot 30 georganiseerd.

Lees meer... >

Gepubliceerd: 31 oktober 2018

Elke regio en groep van de vereniging heeft een eigen werkplan voor 2019 geschreven. Deze plannen worden op de website gepubliceerd zodat ze goed vindbaar zijn voor mensen die geïnteresseerd zijn in activiteiten van een bepaalde groep of in hun regio. De plannen van Jong Positief kun je hier bekijken.

Lees meer... >