In 2019 in gesprek met hiv-verpleegkundigen

Gepubliceerd: 01 juli 2020

JongPositief heeft in 2019 twee activiteiten georganiseerd: een informatieavond en een kookworkshop.

Jong Positief 2019 200De eerste activiteit was een informatieavond over hiv en jongeren. De groep ging in gesprek met twee hiv-verpleegkundigen over nieuwe medische informatie, de impact van bijwerkingen en hoe je hiv combineert met je sociale leven.

Daarnaast is er ook een kookworkshop georganiseerd waar jongeren met elkaar een driegangenmenu gingen koken. Bij deze activiteit kreeg men de mogelijkheid om met elkaar in gesprek te gaan over leven met hiv en een leuk gesprek te voeren, zonder dat het al te zwaar wordt.

Daarnaast heeft JongPositief een actieve whatsappgroep waar jongeren met hiv elkaar vragen stellen of ervaringen met elkaar delen. Deze groep bestaat momenteel uit 31 deelnemers.

Deze informatie is nuttig