Anno 2021: Sex, relaties & liefde - Kan je leven met hiv?

Gepubliceerd: 23 juli 2021

Erwin, kerngroeplid Poz&Proud, was te gast bij Nynke Nijman, psycholoog en relatietheurapeut. Haar openhartige podcasts gaan over de diversiteit van seksualiteit, het onderhouden van je relatie en de impact van liefde. De podcast van 20 juli jl. ging over hoe het om anno 2021 is te leven met hiv. Het stigma rondom hiv is gebaseerd op de onzekerheid, angst en schaamte die er heersten in de jaren '80 en '90, terwijl de omstandigheden anno 2021 heel anders zijn.

In gesprek met twee leden vanuit de Hiv vereniging Nederland worden misvattingen uit de wereld gehaald, en hiv binnen een nieuw perspectief geplaatst.

Luister hier naar de volledige podcast (je kan de link gebruiken om via de website te luisteren) of kijk hier naar de verkorte versie

Deze informatie is nuttig