Hiv stigma in Nederland 2020-2007: veranderingen in de tijd

Gepubliceerd: 07 mei 2021

Sarah Stutterheim van de Universiteit van Maastricht deed onderzoek naar hoe stigma t.a.v. hiv leeft in Nederland. Om een tipje van de sluier op te op te lichten: het neemt af. Het onderzoek geeft ook tips om stigmatisering verder te verminderen. Daar zijn 'we' voornamelijk zelf verantwoordelijk voor. Hoe sta jij hier in?

Verspreid jij de boodschap n=n? Praat jij over PREP? En laat je mensen nadenken over hun denkbeelden (en vooroordelen) over hiv en mensen met hiv? Vertel jij over wat stigmatisering met jou persoonlijk doet? We zijn benieuwd naar je reactie. Omdat de website (nog niet) de mogelijkheid kent om te reageren vragen we je dat te doen via Facebook of Twitter.

Hier het overzicht van het onderzoek:

Schermafbeelding 2021 05 07 om 18.22.55.png

Deze informatie is nuttig