Je bent niet alleen - Marjolein Annegarn

Het boekje ‘je bent niet alleen’ is een initiatief van fotograaf Marjolein Annegarn. Een boekje (verkrijgbaar in Engels en Nederlands) met bemoedigende verhalen en fotografische portretten (herkenbaar en onherkenbaar) van mensen die vertellen wat het opleverde om open te zijn over hun hiv-status.

Openheid in allerlei vormen. Misschien is de status alleen met een vriendin gedeeld, of misschien alleen tijdens een peer tot peer gesprek. Maar ook de verhalen van mensen die een ontwikkeling doormaakten van helemaal gesloten naar veel meer open. Het zijn verhalen van veerkracht, moed en vooral hoop die een inspiratie zullen/kunnen zijn voor mensen die alleen leven met hun geheim.

Achter in het boekje staat een lijst met alle initiatieven die worden georganiseerd voor mensen met hiv.

Het boekje is gratis bij ons te bestellen. Het wordt discreet verstuurd en op de buitenkant staat geen enkele verwijzing naar hiv.

Download Bekijk online (2.41 MB) Bestel