Jaarverslag 2022 Hiv Vereniging

Gepubliceerd: 11 juli 2023

Ben je benieuwd naar wat we het afgelopen jaar allemaal hebben gedaan? Lees het Jaarverslag 2022.

pdf Jaarverslag Hiv Vereniging 2022 (A4 (4.46 MB)

Het leeuwendeel van het werk van de Hiv Vereniging wordt uitgevoerd door vrijwilligers, het goud van onze vereniging. In meerdere regio's, door verschillende groepen en met allerlei diensten. Na een nieuwe coronagolf begin 2022 gaan we weer volop van start. Ondersteund door medewerkers van het landelijk bureau bouwen we met elkaar gestaag aan de pijlers van de Hiv Vereniging:

  • Informatievoorziening
  • Belangenbehartiging
  • Onderling contact & ondersteuning

In dit jaarverslag lees je over het fundament (pijlers) van de vereniging, het stafbureau, de groepen, regio's en diensten. De meeste regio's en groepen hebben ook een eigen jaarverslag.

Deze informatie is nuttig