AMSTERDAM PRIDE WALK 2021

Datum 07 augustus 2021

PRIDE WALK

Van de activiteiten die bij PRIDE Amsterdam 2021 wel doorgaan hoort gelukkig de PRIDE WALK. Het ziet er een beetje anders uit dan vorig jaar, want we gaan starten in de RAI - dus niet bij het Homomonument op de Westermarkt. Ook de datum is anders: deze wordt nu zaterdag 7 augustus, de dag dat eigenlijk de Canal Parade zou plaatsvinden. Een reden dus te meer om ons als Poz&Proud te laten zien!

Loop je mee?

De route is nog niet bekend, maar de start is dus bij de RAI. Daar kan genoeg afstand worden gehouden, want hier geldt ook: 1,5 meter! De start is 12:00 en het duurt tot 16:00. Make some noise! Show your colours! Geef je op via Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken., dan sturen we je de details voor aanvang.

Deze informatie is nuttig