AMSTERDAM PRIDE WALK 2021

Datum 07 augustus 2021

PRIDE WALK - let op: gewijzigde startplaats!

Van de activiteiten die bij PRIDE Amsterdam 2021 wel doorgaan hoort gelukkig de PRIDE WALK. Het ziet er een beetje anders uit dan vorig jaar, want we gaan starten in het Martin Luther Kingpark in de Riverenbuurt (en dus niet zoals eerder aangekondigd in de RAI). En dus ook niet -zoals gebruikelijk - bij het Homomonument op de Westermarkt. Ook de datum is anders: deze wordt nu zaterdag 7 augustus, de dag dat eigenlijk de Canal Parade zou plaatsvinden. Een reden dus te meer om ons als Poz&Proud te laten zien!

Loop je mee?

In het Martin Luther Kingpark is meer ruimte om ons aan de: 1,5 meter te houden. We verzamelen in het park tijdens de demonstratie tussen 12:00 en 14:00. We zijn te herkennen aan onze rode Poz&Proud shirts en vlag. Vanaf 14:00 lopen we via de Rijnstraat, van Woustraat, Frederiksplein, Utrechtsestraat, Rembrandtplein, Reguliersbreestraat, Rokin, Damrak naar Centraal Station. Loop je me ons mee? Geef je dan op via Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.. We hebben een aantal van onze tshirts te leen, geef je maat dan ook op.

Deze informatie is nuttig