Hiv+Borrel Rotterdam

Datum 24 november 2023

In Rotterdam organiseert een team vrijwilligers elke twee maanden een borrelavond voor mensen met hiv. Ook partners, direct betrokkenen en hulpverleners zijn welkom. Vrijdag 24 november heten we je weer van harte welkom.

De avonden staan in het teken van ontmoeting. Er zijn geen vaste of verplichte thema's. Het is vooral een relaxte plek waar mensen elkaar kunnen ontmoeten, ervaringen uitwisselen en nieuwe vrienden maken.

Hiv discrimineert niet. De Hiv+Borrels zijn open voor iedereen met hiv. en hun naasten.

Toegang is gratis en aanmelden is niet nodig. Nieuwkomers krijgen een gratis welkomstdrankje. Je herkent de vrijwilligers aan hun rode t-shirt.

Locatie: Café, Schiedamsesingel 173, 3012 BB Rotterdam.
Aanvang: 20:00 uur (sluiting: 24.00 uur)
Meer info: en op facebook.com/HivBorrelRotterdam.

Deze informatie is nuttig