Activiteiten Positive Families

Positive Families organiseert meerdere activiteiten per jaar gericht op gezinnen met kinderen tot en met 18 jaar.Centraal staat het landelijke Positive Families weekend, dat eenmaal per jaar plaatsvindt (meestal in mei).

Het geheel verzorgde weekend heeft altijd een feestelijk thema. Een enthousiast team vrijwilligers vangt de kinderen op met allerlei leuke activiteiten. Tegelijk kunnen de ouders zich vermaken en ontspannen. Spontaan wordt veel gesproken over de onderwerpen die hen bezighoudt. Hiv is daarbij een belangrijk onderwerp, maar zeker niet het enige!

Daarnaast bestaat er ook mogelijkheid om aan specifieke workshops deel te nemen. Positive Families probeert elk jaar ook op een ander moment een feestelijke - of serieuze - bijeenkomst te plannen. Op de agenda vind je geplande activiteiten.

Deze informatie is nuttig