Korte film over genezing van hiv

In deze korte film van Volle Maan wordt genezing van hiv besproken door onderzoekers, artsen, zorgprofessionals en mensen met hiv. Een onderwerp wat steeds vaker terug komt, ook bij de Hiv Vereniging.

De afgelopen weken kwam een artikel online waar de stand van zaken rondom genezing van hiv uitgelegd wordt. Daarnaast is ook NL-4-Cure opgericht: een consortium van onderzoekers, hiv-behandelaren en hiv-verpleegkundigen, Aidsfonds en Hiv Vereniging om gezamenlijk het onderzoek naar genezing van hiv te versnellen en een onderzoeksagenda op te stellen. In deze video wordt genezing van hiv besproken. Zo zegt Reina Foppen, die zelf leeft met hiv: 'Als je genezen wordt van hiv, ben je ook 'genezen' van het stigma rondom hiv.'

Kijk de video hieronder:

Deze informatie is nuttig

Lees ook

Genezing van hiv, de stand van zaken

Lees meer: >

Genezing van hiv – het einde van de community?

Lees meer: >