Dagje Ede

Datum 09 december 2023

Regio Oost-Nederland organiseert regelmatig bijeenkomsten voor mensen met hiv en hun naasten in telkens een andere stad, de zgn 'Dagjes'. Een gezellige middag om elkaar te ontmoeten en te leren kennen in een ongedwongen, prettige setting. Dit keer in Ede met als thema 'n=n (niet meetbaar = niet overdraagbaar)'. Meld je aan via Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Een gezellige middag om elkaar te ontmoeten en te leren kennen in een ongedwongen en prettige setting. We gaan het hebben over n=n: niet meetbaar = niet overdraagbaar. Als hiv niet meer aantoonbaar is in je bloed, kun je het virus ook niet meer overdrage. Hoe zit dat precies? We leggen het aan je uit. 

Toegang tot Dagje Ede is gratis!

Programma

14.00 - 14.15 uur: Ontvangst met koffie en thee
14.15 - 14.30 uur: Kort voorstelrondje
14.30 - 15.30 uur: Thema van deze middag: n=n (niet meetbaar = niet overdraagbaar)
15.30 - 15.45 uur: Vragen en nabespreking
15:45 – 16:00 uur: Afronding

Alles op een rijtje

Wat: DAGJE EDE: bijeenkomst voor mensen met hiv en hun naasten
Wanneer: Zaterdag 9 december 2023 van 14.00 - 16.00 uur
Waar: in de 'Groene Zaal' van Cultura, Molenstraat 45 in Ede 
Thema: n=n: niet meetbaar = niet overdraagbaar. 
Aanmelden graag via: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. of bel: 020 - 6892577 (Bereikbaar op ma-di-do van 14.00 - 22.00 uur). Whatsappen kan ook: 06 - 45 99 42 19.

Kom je van ver met het openbaar vervoer, dan kan het lonen om treinreiziger.nl te checken voor goedkope treinkaartjes.

Vanaf het NS station Ede-Centrum is het 2 minuten lopen naar Cultura.

Meer informatie over bereikbaarheid en parkeren kijk op: www.cultura-ede.nl/contact

 

thumbnail Inspiratie Groene zaal 4

 

Deze informatie is nuttig