Dagje Nijmegen

Datum 24 juni 2023

Regio Oost-Nederland organiseert regelmatig bijeenkomsten voor mensen met hiv en hun naasten in telkens een andere stad, de zgn 'Dagjes'. Een gezellige middag om elkaar te ontmoeten en te leren kennen in een ongedwongen, prettige setting. Dit keer in Nijmegen met als thema 'stigma/zelfstigma'. Het programma volgt, maar meld je vast aan via Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Wat: DAGJE NIJMEGEN bijeenkomst voor mensen met hiv en hun naasten
Wanneer: Zaterdag 24 juni 2023 van 14.00 - 16.00 uur
Thema: stigma/zelfstigma (meer info volgt)
Aanmelden via:Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. of bel: 020 - 6892577 (Bereikbaar op ma-di-do van 14.00 - 22.00 uur). Whatsappen kan ook via + 31 6 45 99 42 19.

Toegang tot Dagje Nijmegen is gratis!

Nijmegen is een leuke en vooral gezellige stad. Je vindt hier veel leuke horecagelegenheden, maar het is ook echt een stad waar je goed kunt slagen tijdens het shoppen. De stad heeft mooie monumentale gebouwen, wat de stad een feestje maakt om in rond te lopen.

We hopen je te zien 24 juni

Deze informatie is nuttig