Plannen van Heteromannen voor 2019

Elke regio en groep van de vereniging heeft een eigen werkplan voor 2019 geschreven. Deze plannen worden op de website gepubliceerd zodat ze goed vindbaar zijn voor mensen die geïnteresseerd zijn in activiteiten van een bepaalde groep of in hun regio.

De groep Heteromannen is  een lange-termijnaanpak en zal alleen succesvol ontwikkeld kunnen worden als dat wordt gedaan door diezelfde heteromannen. Hiervoor zal dit jaar onderzoek gedaan worden in de vorm van individuele vraaggesprekken. Een denktank komt bij elkaar, maar ook online wordt de groep actiever. Daarnaast wordt een activiteit gepland in samenwerking met Posidivas (de groep vrouwen die leven met hiv). De plannen van de heteromannen kun je pdf hier (117 KB) downloaden en bekijken.

Deze informatie is nuttig