Woensdag Lunch in Den Haag

Datum 08 juni 2022

De Woensdag-lunch wordt voorlopig elke twee week (oneven weken) weer geserveerd door enthousiaste vrijwilligers. Zij verzorgen een gezellige lunch waarbij iedereen kan aanschuiven, zo is er altijd iemand om mee te praten. Er is op 8 juni 2022 een inloop vanaf 12.30 uur, de lunch begint om 13.00 uur en vindt plaats bij COC Haaglanden aan de Scheveningseveer 7 te Den Haag. Er wordt een eigen bijdrage van € 3,00 gevraagd. 

Aanmelden & bezoekersregistratie

Wil je bij de lunch aanwezig zijn, dan moet je je aanmelden zodat we weten hoeveel boodschappen we moeten doen en hoeveel broodjes we moeten smeren. 
Aanmelden kan via een e-mail naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. of via whatsapp op nummer 06-57660707 (Henk-Jan).
Vermeld daarbij je naam, e-mailadres en telefoonnummer.
Aanmelden kan tot uiterlijk woensdag 10:00 uur op de dag van de lunch, waarbij geldt: vol = vol. 

 

foto cochaaglanden 500

Deze informatie is nuttig