Q&A: hoe zit het met hiv-zorg voor mensen uit Oekraïne?

Gepubliceerd: 04 juli 2022

Door de oorlog in Oekraïne vluchten er veel mensen naar Nederland. Onder deze groep zijn er ook mensen met hiv. De Hiv Vereniging is er voor alle mensen met hiv in Nederland, dus ook voor deze groep. Samen met AFEW International zijn we een project gestart om deze groep te ondersteunen. In deze blog geven we de laatste informatie voor mensen met hiv uit Oekraïne in Nederland.

Laatst geüpdatet op 1 juli 2022

Щоб отримати інформацію українською мовою, натисніть тут. Want this information in English? Click here

Zaterdag 13 mei: Living with HIV & JOY: a one-day retreat in  Amsterdam for women from Ukraine.


Nog vragen?
Neem dan contact op met het Servicepunt van de Hiv Vereniging via 020 - 689 25 77 (maandag, dinsdag en donderdag van 14:00 tot 22:00) of stuur een bericht aan Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.. Je kan ook chatten via Whatsapp: 06 45 99 42 19.

Meer informatie

Deze informatie is nuttig