RESET workshopreeks

Datum 22 november 2023 tot en met 06 december 2023

Stichting hello gorgeous organiseert weer RESET, de workshopreeks die je weerbaarheid tegen (zelf)stigma vergroot en je kijk op je leven met hiv positief verandert. Meld je aan! Het is gratis.

RESET bestaat uit drie bijeenkomsten op opeenvolgende weken in Amsterdam: op woensdagavonden en zaterdagmiddagen in Amsterdam. Reiskosten worden vergoed. De groepen zijn gemengd en de trainers hebben zelf ook hiv.

Uit onderzoek blijkt dat RESET effectief is in het vergroten van het zelfvertrouwen en verminderen van zelfstigma bij mensen met hiv. Lees hier meer over in hello gorgeous #43.

Wanneer: Woensdagavond 22, 29 november en 6 december van 19.00 - 21.30 uur.

Aanmelden voor RESET kan door een email te sturen naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.. In juli/augustus wordt er verder contact met je opgenomen.

Deze informatie is nuttig