Woensdagmiddaglunch Amsterdam

Datum 07 december 2022

We zijn begonnen! Vanaf 9 november is er weer de wekelijkse woensdagmiddaglunch voor mensen met hiv en hun naasten. We beginnen met een wat simpele lunch maar breiden afhankelijk van het succes het assortiment uit. 

Vanwege corona en het vertrek van een vaste coördinator heeft het lang stil gelegen, maar nu starten we dus weer met een wekelijkse lunch in Amsterdam. Een groep enthousiaste vrijwilligers staat klaar om je te verwelkomen. Eet gezellig met elkaar, ontmoet bekenden en maak nieuwe vrienden. 

Locatie: grote zaal Hiv Vereniging, Eerste Helmersstraat 17, 1054 CX te Amsterdam.

Inloop: 12.30 uur
Lunch: 13.00 – 14.00 uur
Eigen bijdrage: €5.(cash only)
Aanmelden is niet nodig. Kom je met 4 personen of meer? Stuur dan een bericht naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. uiterlijk woensdagochtend 09.00 uur voorafgaand aan de lunch op die dag.

We hopen je te ontmoeten!

De volgende woensdagen:14 & 21 december.

Deze informatie is nuttig