De workshopreeks in Amsterdam

De Hiv Vereniging organiseert in Amsterdam een workshopreeks van zes bijeenkomsten voor mensen met hiv in het najaar van 2022 op maandagavond en op woensdagavond. Deelname is gratis! De reeks op maandagavond start op 19 sep (Engelstalig), de reeks op woensdagavond is nog niet gepland.

De data van de workshopreeks op maandagavond in het najaar van 2022 zijn: 19 sep, 3 okt, 10 okt, 17 okt, 24 okt and 7 nov (reservedatum 14 nov). (inloop 19.00, start 19.30). 
De data van de workshopreeks op woensdagavond in het najaar van 2022 zijn: onbekend.

De workshopreeks is – in eerste instantie – bedoeld voor mensen met hiv die relatief kort de diagnose hebben. Maar ook al weet je het wat langer, ook dan kan je deelnemen: mogelijk ben je na een tijd er aan toe om meer informatie te krijgen en anderen met hiv te ontmoeten. Lees de uitgebreide informatie over de workshopreeks.

Ben je geïnteresseerd in het meedoen met een workshopreeks? Neem dan contact op met het Servicepunt (maandag, dinsdag en donderdag van 14.00 tot 22.00 uur op: 020 – 689 25 77). Zij kunnen jouw vragen beantwoorden en je als deelnemer op de lijst plaatsen.

Deze informatie is nuttig