Vacature Vrijwillig coördinator Workshopreeks Positief Leven (5 uur p/w)

De Hiv Vereniging is een actieve organisatie die zich sterk maakt voor onvoorwaardelijke gelijkwaardigheid van alle mensen die leven met hiv, woonachtig in Nederland. De Workshopreeks Positief Leven is al jarenlang een beproefd en gewaardeerd product/methode. In een reeks van zes bijeenkomsten zetten mensen met hiv in groepsverband stappen om (nog) beter om te gaan met hun hiv.

De workshopreeks wordt begeleid door twee ervaren trainers die zelf ook hiv hebben. In de workshopreeks komen onderwerpen als ‘medische infoformatie, relaties, intimiteit & seksualiteit, praktische zaken in het leven met hiv en het vinden van nieuwe doelen’ aan de orde. Verwijzingen komen vaak via hiv-behandelcentra. Jij begeleidt en ondersteunt de groep workshopbegeleiders van ongeveer 12 personen.

Taken die je gaat vervullen:

- Je bent het aanspreekpunt voor de Hiv Vereniging
- Aanspreekpunt voor de workshopreeksbegeleiders
- Trainen, motiveren en ondersteunen van de workshopreeksbegeleiders
- Werven en inwerken van nieuwe workshopreeksbegeleiders
- Ontwikkelen en up-to-date houden van programma/inhoud van de workshopreeks
- Ontwikkelen en updaten van workshopreeksmaterialen
- Ontwikkelen van nieuw/aangepast aanbodContact onderhouden met de hiv-behandelcentra
- Volgen van aanmeldingen bij het Servicepunt en begeleiders hierover informeren
- Schrijven van werkplannen en jaarverslagen
- Financiën & budget, waaronder goedkeuren declaraties van begeleiders (en soms deelnemers)
- Promotie van de workshopreeks binnen en buiten de vereniging
- Ontwikkelen en updaten van promotiemateriaal
- Je vertegenwoordigt de Workshopreeks in de Uitvoeringsraad

Jouw profiel:

- Je hebt hiv en bent daar open over
- Je bent enthousiasmerend, verbindend en je kunt goed luisteren.
- Je spreekt, leest en schrijft Nederlands & Engels.
- Je kunt goed organiseren en begeleidenJe kunt feedback geven en ontvangen.
- Je hebt bij voorkeur zelf ooit de Workshopreeks gevolgd

De Hiv Vereniging biedt:

- Werken met gemotiveerde mensen.
- Ruimte voor eigen creativiteit en zelfstandigheid.
- Een onkostenvergoeding.
- Een WA- en ongevallenverzekering.
- Ondersteuning vanuit het landelijk bureau.

Interesse?

Stuur een e-mail naar Bertus Tempert, Projectleider Communicatie & Community, met motivatie en je telefoonnummer zodat hij kan bellen voor meer informatie. E-mail: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken..

Deze informatie is nuttig