Performance 'An ongoing Song'

Datum 10 september 2019 tot en met 15 september 2019

Tijdens het Amsterdam Fringe Festival vindt op 10 september 2019 de première plaatst van 'An ongoing song' van de Poolse theatermaker Szymon Adamczak. In deze voorstelling onderzoekt hij zijn relatie met het hiv-virus. Een visueel en fysiek theaterstuk.

an ongoing song 2 300"Ik en hij zijn samen, zoals ik me voorstel dat cellen samenzijn met een virus, op een manier geregeerd door wetenschap. Ik vroeg me af hoe ik de gewichtloosheid van dit duet kon uiten, en de fantoompijn die ik voelde van de open wonden van mijn voorgangers".

Szymon Adamczak en Billy Mullaney jongleren met de complexiteit van menselijke relaties, het nemen van risico's, gevaar, begeerte, kwetsbaarheid, zelfbeschikking, afhankelijkheid, verlies van onschuld, morbide humor en genegenheid.

Op de website van Amsterdam Fringe Festival vind je informatie en de mogelijkheid om tickets (€ 13,-) te reserveren. De premiere is op 10 september, van 21.30 - 22.30 uur. Drie andere voorstellingen zijn op 12 september op dezelfde tijd, 13 september van 18.30 - 19.30 uur en 15 september van 18.00 - 19.00 uur. Alle voorstellingen worden gegeven in Perdu, Kloveniersburgwal 86, Amsterdam.

Lees het interview met Szymon Adamczak over deze voorstelling uit hello gorgeous #24.

 

Deze informatie is nuttig