Workshopreeks Positief Leven in Leiden

Datum 05 januari 2023 tot en met 23 februari 2023

Begin het nieuwe jaar goed! Leer hoe je hiv een positieve plek kunt geven in je leven, ontmoet anderen die hiv hebben, laat je bijpraten over de laatste medische ontwikkelingen. Op donderdag 5 januari 2023 gaat in Leiden een nieuwe workshopreeks Positief Leven van start. Doe mee, het is gratis.

Wanneer?

Vanaf 5 januari steeds op donderdagavond. Vervolgdata:12 en 26 januari en 2, 16 en 23 februari.

Programma

De reeks bestaat uit zes workshops, gegeven op een vast moment in de week over een periode van 8 à 9 weken.

Iedere workshop heeft een eigen thema. De thema’s van de zes workshops zijn:

  • Workshop 1: Introductie en kennismaking
  • Workshop 2: Medische informatie
  • Workshop 3: Je eigen gedachten
  • Workshop 4: Relaties, intimiteit, seksualiteit
  • Workshop 5: De praktische zaken in het leven met hiv
  • Workshop 6: Het vinden van nieuwe doelen

De groep

Een workshop start wanneer er ten minste vijf deelnemers zijn. De groep bestaat bij voorkeur uit zeven of acht personen, de ervaring leert dat dit een mooi aantal om verschillende ervaringen te delen.

De begeleiders

Iedere workshopreeks wordt begeleid door twee vaste begeleiders die zelf ook leven met hiv en getraind zijn om de workshopreeks te begeleiden. Ze bereiden het programma voor en zorgen ervoor dat iedereen aan het woord komt en zich veilig voelt om vragen te stellen.

Meld je gratis aan

Wat: Workshopreeks Positief Leven

Wanneer: Vanaf donderdag 5 januari (inloop vanaf 19:15 uur, aanvang 19:30 uur, einde 21:30 uur)

Waar:LUMC  J-01-078 | Vergaderruimte - route 555. Albinusdreef 2, 2333 ZA Leiden

Kosten: gratis

Interesse? Meld je dan aan via het Servicepunt. Telefonisch bereikbaar op ma, di & do van 14.00 tot 22.00 uur via 020 – 689 25 77. Je kunt ook mailen naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken., of whatsappen via + 31 6 45 99 42 19. 


 

Deze informatie is nuttig