NCHIV 2020 gaat 'virtual' op 24 & 26 november

Datum 24 november 2020 tot en met 26 november 2020

De 13e editie Nederlands wetenschappelijk conferentie over HIV pathogenese, epidemiologie, preventie en behandeling (NCHIV) zal dit jaar digitaal plaatsvinden. Het online programma vindt plaats op twee dagen: 24 en 26 november – met op beide dagen ’s ochtends en ’s middags unieke onderdelen die ieder maximaal 2,5 uur zullen duren.

Blijf op de hoogte

Via de website van NCHIV kun je op de hoogte blijven van het programma en de sprekers die gaan komen. Het congres is Engelstalig en heeft een wetenschappeijke insteek. Ook komen er programma-onderdelen die ervaringen en opgedane kennis vanuit de praktijk rondom hiv zullen belichten. Ook wordt er aandacht besteed aan de toekomst.

Dit zijn onderandere vier sprekers die op het programma staan:

  • Daniel Kuritzkes, Brigham & Women’s Hospital, Boston, MA, VS
  • Sabine Hermans, AIGHD, AMC- Amsterdam, Nederland
  • Karine Dubé, University of North Carolina, Gillings School of Public Health, VS
  • Sharon Lewin, University of Melbourne, Australie

Kosten en aanmelden

Vanaf 20 augustus 2020 is de registratie geopend. Hier kun je je aanmelden.
De kosten voor deelname zijn € 90,00.

Deze informatie is nuttig