Keep up the good work!

Gepubliceerd: 14 augustus 2017

Juli 2017 was er een internationale wetenschappelijke conferentie over hiv in Parijs.  Na deze conferentie is een gemeenschappelijke verklaring opgesteld waarin community-vertegenwoordigers verschillende grote partijen (zoals medici, onderzoeker, politiek, financiers, farmaceuten) oproepen om een aantal zaken goed te gaan regelen.Een ontzettend complete, goede en inspirerende verklaring die de Hiv Vereniging ook heeft ondertekend namens de Nederlandse community van mensen met hiv en betrokkenen.

Laat je hierdoor inspireren. Veel mensen werken hard op het eigen deelterrein en hebben soms weinig tijd en aandacht (over) voor wat anderen doen. In zo’n gemeenschappelijke verklaring lees je hoe ál dat werk dan toch weer in elkaar grijpt. Van beschikbaarheid van medicatie voor kinderen, naar aandacht voor de positie van migranten, mensenrechten respecteren en discriminatie tegengaan van mensen met hiv, of op basis van gender, seksuele oriëntatie, ras etc., Beschikbaar maken van PrEP, seksuele voorlichting en preventie, U=U, onderzoek naar co-infecties en genezing, ouder worden met hiv, jongeren een stem geven, empowerment mogelijk maken. Dit is dus waar we allemaal samen aan werken, ieder op onze eigen plek.

Lees pdf hier (37 KB) de Paris Community Declaration July 2017 (Engelstalig).

Reina Foppen
medewerker Community netwerk
Hiv Vereniging

Deze informatie is nuttig