Feedback op website

Gepubliceerd: 27 mei 2017

De Hiv Vereniging lanceert eind mei 2017 haar nieuwe website. Deze is ontwikkeld op basis van wensen en ideeën vanuit de achterban. Tijdens twee bijeenkomsten zijn mogeljkheden bekeken en veel suggesties gedaan voor de inhoud en functionaliteit.

Daarna zijn schetsen gemaakt van de website, heeft de nieuwe huisstijl als basis gediend voor het ontwerp en zijn teksten (her)geschreven en geplaatst. Een proces van een jaar waar een afvaardiging van staf en bestuur aan hebben gewerkt in samenwerking met een professioneel webbureau.

Wat vind jij?

Nu alles is uitgewerkt horen we graag wat jij van de website vindt. Daarvoor is een vragenlijst opgesteld die o.a. ingaat op de vormgeving, overzichtelijkheid en onderwerpen. Jouw inbreng wordt meegenomen in de verder ontwikkeling en verbetering van de website.

Geef hier je feedback!

 

Deze informatie is nuttig