Atlas2018 zoekt mensen met hiv voor nieuwe verhalen

Gepubliceerd: 30 april 2020

Het team van Les Enfants Terribles zijn bezig met hun project Atlas2018 en zijn daarbij opzoek naar mensen met hiv die getroffen zijn door het nieuwe coronavirus. Dit project wordt tentoongesteld tijdens de Wereld Aids Conferentie AIDS 2020 die dit jaar online zal plaatsvinden.

Tijdens de Wereld Aids Conferentie AIDS 2018 organiseerde Atlas2018 een expositie in de Beurs van Berlage en brachten ze de gelijknamige documentaire uit ‘I will speak, I will speak!’. Alle gefilmde, gefotografeerde en geschreven verhalen zijn permanent en voor iedereen vrij te zien op atlas2018.

Voor de nieuwe expositie tijdens AIDS 2020 zijn ze opzoek naar nieuwe verhalen. Verhalen van mensen met hiv die nu getroffen worden door COVID-19. Je leest pdf hier (245 KB) de oproep en je vindt daar ook de contactgegevens mocht je willen deelnemen aan het project.

Deze informatie is nuttig