Buddyzorg Positivo

positivo logoMigranten met hiv/aids zijn extra kwetsbaar. Er is een gebrek aan goede en duidelijke voorlichting. Door onwetendheid heeft men regelmatig met stigmatisering en discriminatie te maken binnen de eigen gemeenschap en daar buiten. De soms onvoldoende kennis van de Nederlandse taal betekent een extra belasting.

Buddyzorg Positivo ondersteunt Spaans- en Portugees sprekende migranten met hiv. Betrokken vrijwilligers bieden een luisterend oor en kunnen je ondersteunen. Ondersteuning vindt plaats op praktisch niveau zoals bijvoorbeeld tolken en bezoek aan een ziekenhuis, politie, IND of advocaat. En op psycho-sociaal niveau d.m.v. ondersteunende gesprekken omtrent relaties, gezin, familieperikelen, conflicten, depressie, omgaan met ziekte en dergelijke. 

Inloopspreekuur:
Dinsdag van 13.00 tot 17.00 uur in Casa Migrante (Van Ostadestraat 268 in Amsterdam).
Telefoon: 06-102 41 282
E-mail: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Deze informatie is nuttig