Luistertip: 'En niemand bleef onaangeraakt'

Gepubliceerd: 04 juli 2024

In de vijfdelige podcastserie 'En niemand bleef onaangeraakt' vertellen schrijver Maurits de Bruijn en podcastmaker Randy Vermeulen het liefdesverhaal van Jan en Martin, dat zich afspeelt tijdens de aidscrisis van de jaren 90.

De makers zoomen in op het aangrijpende leven van deze twee mannen én vertellen verhalen van anderen waarvan de levens zijn getekend door hiv en aids. Ook onderzoeken ze vanuit hun eigen queer perspectief hoe het stigma en de vooroordelen zich zo hardnekkig hebben kunnen nestelen in de hoofden en harten van de generaties queer mensen die opgroeiden in de schaduw van de epidemie.

De Hiv Vereniging werkte mee aan de totstandkoming van deze podcast, die onder meer in NRC vijf sterren kreeg. De eerste twee afleveringen staan online: beluister de podcast hier.

 

 

 

 

 

 

 

Deze informatie is nuttig