Verslag paneldiscussie bespiegelingen hiv-zorg

Gepubliceerd: 01 april 2020

Op 19 november vond in het Lloyd hotel in Amsterdam de paneldiscussie ‘Bespiegelingen hiv-zorg’ plaats. Mensen met hiv, hiv-behandelaren en hiv-verpleegkundigen bespraken hoe te komen tot nog betere hiv-zorg. Hoe kunnen zorgverleners stigma helpen wegnemen, de levenskwaliteit van mensen met hiv helpen verbeteren, en hoe zal de hiv-zorg er in de toekomst uitzien?

De Hiv Vereniging organiseerde deze avond met bespiegelingen, die werd geleid door Fred Verdult. Aan de hand van deze paneldiscussie is een verslag opgesteld die hieronder te lezen is. In eerste instantie was het de bedoeling een brief op te stellen aan de NVHB en de V&VN / VCH met mogelijke verbeterpunten voor de hiv-zorg. Gezien de huidige omstandigheden rondom COVID-19 is besloten deze actie niet door te zetten.

  pdf Lees hier het verslag van de paneldiscussie bespiegelingen hiv-zorg. (263 KB)

Deze informatie is nuttig