n=n-workshop tijdens de digitale leerweken

Gepubliceerd: 28 november 2018

Tijdens de Digitale Leerweken van Soa Aids Nederland is er ook de mogelijkheid om een workshop te volgen over n=n. Deze is samen met Soa Aids Nederland, Sensoa en de Hiv Vereniging samengesteld en gaat dieper in op de n=n-boodschap. De workshop is vooral voor zorgprofessionals een goede mogelijkheid om hun kennis te verdiepen over de boodschap.

De Digitale Leerweken wordt georganiseerd vanuit Soa Aids Nederland om zorgprofessionals in Nederland de kans te bieden zich te verdiepen op gebied van seksuele gezondheid, hiv en andere soa's. Aan de hand van verschillende workshop worden onderwerpen besproken. Dit jaar heeft de Hiv Vereniging bijgedragen aan de workshop n=n, niet meetbaar = niet overdraagbaar. Via opdrachten ga je de n=n boodschap verkennen en krijg je inzichten in wat n=n voor mensen met hiv betekent. 

Ben jij een zorgprofessional of wil je gewoon je kennis uitbreiden? Ga dan nu naar Soa Aids Nederland en ga aan de slag met de workshop. 

 

 

Deze informatie is nuttig