4x Positief met hiv

Gepubliceerd: 25 januari 2018

Yoursmagazine heeft vier mensen die leven met hiv geïnterviewd . Zij schrijven: ‘Hiv. Ooit was het die onbekende ziekte met de dood als gevolg, maar anno 2018 is alles anders. Natuurlijk is het hebben van hiv nog steeds heftig, maar is het vooral het stigma en de onwetendheid van de maatschappij die het moeilijk maakt.

De Hiv Vereniging voert momenteel campagne om duidelijk te maken dat een persoon met hiv, die de juiste medicatie slikt en bij wie het virus langer dan zes maanden niet meetbaar aanwezig is, het virus niet kan overdragen’.

Zij spraken vier mensen over hoe het is om te leven met hiv.
Celicia vertelt over hiv in haar relatie en het krijgen van kinderen. Bas en Melitia vertellen over de impact die de hiv-diagnose op hen had en de ontwikkeling die zij daarna hebben doorgemaakt, ondanks het stigma wat zij tegenkwam. Bart is open over zijn hiv-status, omdat hij wil laten zien dat hiv niet discrimineert. Iedereen kan het krijgen.

Lees de interviews op yoursmagazine.nl

Deze informatie is nuttig