Dagje Enschede in De Creatieve Huiskamer

Published: 11 April 2022

Na een periode van elkaar niet fysiek kunnen ontmoeten was het eindelijk zover. Ons Dagje Enschede op 9 april in De Creatieve Huiskamer in een herenhuis aan de rand van Roombeek.

De Creatieve Huiskamer is een atelier, expositie- en workshopruimte, een ruimte waar trainingen, lezingen en coachsessies gegeven worden. Een plek waar creativiteit centraal staat en waar mensen bij elkaar komen, elkaar ontmoeten en leren.

Na een kort voorstelrondje gingen we vrij snel de diepte in, in het gesprek met elkaar. Een gevarieerde groep: van iemand die überhaupt geen moeite heeft gehad met zijn hiv-status tot iemand die nog in de hiv-kast zit en zijn hiv-status niet kan accepteren. Het bijzondere aan deze middag was het aspect “van elkaar leren”. Thema’s zoals n=n, gevoelens, stigma en zelfstigma, wie vertel jij het en wie vertel jij het niet, kwamen aan bod.

…..ik ben toch blij dat ik geweest ben en ik mijn verhaal kon doen..… eigenlijk wou ik doorlopen en niet aanbellen…

Het volgende dagje staat gepland op 25 juni in Deventer met als thema: stigma en daarna op 10 september in Arnhem met als thema n=n.
Houd voor meer informatie over en aanmelden voor deze dagjes de agenda in de gaten! 

 

This information is useful