Dagje Deventer

Published: 04 July 2018

Op 23 juni, een zonnige zaterdag, was er een informele bijeenkomst voor mensen met hiv en hun naasten in de Fermerie in Deventer. Dagje Deventer werd gepromoot op Social Media en door flyers in de omliggende behandelcentra.

Bertus Tempert, de voorzitter van de Hiv Vereniging en van oorsprong afkomstig uit deze regio, gaf de aftrap voor deze geweldige middag. Er kwamen 25 mensen, waarvan een groot deel nog niet eerder op een ontmoeting in een grotere groep was geweest. Er waren peer-counselors die hun cliënten over de drempel hadden weten te beweging.

In een vrolijke en leerzame workshop over n=n werd de kennis up-to-date gebracht en er werd levendig uitgewisseld. Dit Dagje Deventer smaakte naar meer! Enkele vrijwilligers gaan zich inspannen om vaker dit soort bijeenkomsten in  het Oosten van het land te organiseren, roterend langs Zwolle, Enschede en Deventer.

- Het kernteam van Oost-Nederland

This information is useful