De gezonde kracht van Den Haag

Published: 07 May 2018

boomerangkaarten 250Om de twee maanden vindt bij de GGD Den Haag overleg plaats tussen professionele organisaties in de hiv-zorg en preventie in Haaglanden. De Hiv Vereniging regio Haaglanden is een actieve partij in dit overleg. Het is ook een kweekvijver voor verschillende ideeën en initiatieven. De boomerangkaarten I Save Sexs en de expositie Seks? Nâh èn! zijn daar voorbeelden van.

De gemeente Den Haag heeft een online e-magazine over de uitvoeringsactiviteiten van de nota volksgezondheid 'De gezonde kracht van Den Haag’ 2015-2018 uitgebracht waarin deze twee projecten ook beschreven staan. Bekijk hier de korte impressie. Wil je de boomerangkaarten in groter formaat bekijken? Op deze pagina kun je ze stuk voor stuk aanklikken. Ben je benieuwd naar de expositie Seks? Nâh èn!, bekijk dan alle panelen die in één stijl zijn opgezet.

This information is useful