Werkboek voor kinderen

In samenwerking met communicatiebureau Volle-Maan en de Nederlandse kinder hiv-consulenten heeft de vereniging gewerkt aan een werkboek voor kinderen.

lijfboek 250Met dit werkboek kan de consulent aan de hand van verhalen, plaatjes en opdrachten samen met het kind praten over uiteenlopende onderwerpen als gezondheid, afweersysteem, het virus en medicatie. Bij elk bezoek aan het ziekenhuis kan de consulent een hoofdstuk uit het losbladig systeem meegeven als ‘huiswerk’. Ook voor ouders is dit een ideaal middel om met hun kind over hun leven met een chronische ziekte te praten.

Het werkboek is geschreven door Esther Smid en voorzien van tekeningen door Lotte Kruse. Janssen-Cilag is de sponsor van dit bijzondere project. Het werkboek is verkrijgbaar via de consulenten in 1 van de 4 kinder hiv-behandelcentra en wordt door hen actief aangeboden.

This information is useful