Plannen Long Term Survivors voor 2019

Published: 31 October 2018

Elke regio en groep van de vereniging heeft een eigen werkplan voor 2019 geschreven. Deze plannen worden op de website gepubliceerd zodat ze goed vindbaar zijn voor mensen die geïnteresseerd zijn in activiteiten van een bepaalde groep of in hun regio.

Er worden weer verschillende ontmoetingsactiviteiten georganiseerd in de vorm van een lunch en groepsuitjes, met een sociale, informatieve en culturele inslag. Nieuw in 2019 is het idee om lichamelijke activiteiten te organiseren. Tijdens een aantal publieke evenementen wil Long Term Survivors activistisch zichtbaar en aanwezig zijn en daarmee bijdragen aan het doorbreken van stigma. Ook blijven ze activiteiten in het hele land bezoeken en gaan ze doorwerken op internationale contacten die gelegd zijn tijdens Aids2018. De plannen van Long Term Survivors kun je pdf hier (125 KB) downloaden en bekijken.

This information is useful