Welkom op de regiopagina Haaglanden, Leiden e.o.

In de regio Haaglanden - Leiden e.o is een aantal vrijwilligers actief die zich inzet voor het bevorderen van het onderling contact en ondersteuning van mensen met hiv. Dit doen ze door activiteiten te organiseren waaronder de tweewekelijkse inloop lunch op woensdag bij COC Haaglanden aan de Scheveningseveer 7 in Den Haag en de digitale nieuwsbrief van de regio.

Maar ook tijdens Aids Candlelight Memorial Day in mei zijn zij actief. Verder verzorgen zij een zomerbarbecue en jaarlijks een informatiebijeenkomst in samenwerking met het HagaZiekenhuis. Daarnaast zijn ze actief op het gebied van voorlichting over leven met hiv, vaak in samenwerking met andere partijen in de regio. Wil je contact met Regio Haaglanden - Leiden e.o stuur dan een e-mail aan: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.. We zien ernaar uit je te ontmoeten op een van onze activiteiten!

This information is useful