Zorgen voor een lekkere hap, als kok of keukenhulp voor de Woensdagmiddaglunch

De Hiv Vereniging zoekt vrijwilligers voor de Woensdagmiddaglunch. Deze lunch is een activiteit van regio Amsterdam van Hiv Vereniging  en vindt plaats op de Eerste Helmersstraat 17 in Amsterdam. We zoeken een kok en medewerkers die helpen met de voorbereidingen en het opruimen.

Woensdagmiddaglunch

De lunch wordt door gemiddeld 20 personen bezocht. De lunch wordt elke woensdag georganiseerd (met uitzondering van 8 weken zomerstop). Er bestaat al een enthousiaste groep met coördinatoren Hans & Diana, maar we kunnen een extra kok en een extra hulp goed gebruiken. Als vrijwilliger voor de lunch ben je beschikbaar op woensdag van 11.00 tot 15.00 uur (1 dagdeel). Na de lunch drinken de vrijwilligers nog iets met elkaar en wordt de lunch nabesproken en plannen voor de volgende lunch gemaakt. De lunch zelf is van 13.00 - 14.00 uur (inloop voor gasten vanaf 12.30 uur)

Wat we verwachten van een vrijwilliger:

We zoeken vrijwilligers die affiniteit hebben met mensen met hiv en woonachtig zijn in of rond Amsterdam. Voor het diner en de lunch verdelen we de diverse taken die geregeld moeten worden, zoals

  • het koken van de maaltijden
  • voorbereiding van de maaltijd, zoals groenten snijden enz.
  • afwas in vaatwasser zetten en uitruimen
  • keuken en bezoekersruimte opruimen

Wat Hiv Vereniging biedt:

  • werk in een enthousiast team
  • ruimte voor eigen creativiteit
  • vrijwilligers- en onkostenvergoeding
  • een WA- en ongevallenverzekering

Belangstelling?

Neem contact op met Bertus Tempert, projectleider communicatie & community, met motivatie en je telefoonnummer zodat hij kan bellen voor meer informatie. E-mail: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Deze informatie is nuttig