Zorgen voor een lekkere hap, als kok of keukenhulp

De Hiv Vereniging zoekt vrijwilligers voor: het Diner op Dinsdag de Lunch op Woensdag. Het Diner op Dinsdag en de Lunch op Woensdag zijn activiteiten van regio Amsterdam van Hiv Vereniging  en vinden plaats op de Eerste Helmersstraat 17 in Amsterdam. We zoeken een kok en medewerkers die helpen met de voorbereidingen en het opruimen.

Diner op Dinsdag

Het diner wordt door gemiddeld 25-30 personen bezocht en vindt 1 x per 2 weken plaats (met uitzondering van 8 weken zomerstop). De medewerker in de keuken is 1 x per 2 weken beschikbaar op dinsdag van 14.00 tot 22.00 uur (2 dagdelen).

Lunch op Woensdag

De lunch wordt door gemiddeld 20 personen bezocht. De lunch wordt elke woensdag georganiseerd (met uitzondering van 8 weken zomerstop). Als vrijwilliger voor de lunch ben je beschikbaar op woensdag van 11.00 tot 15.00 uur (1 dagdeel). Na de lunch drinken de vrijwilligers nog iets met elkaar en worden eventuele onduidelijkheden besproken.

Wat we verwachten van een vrijwilliger:

We zoeken vrijwilligers die affiniteit hebben met mensen die leven met hiv en woonachtig zijn in of rond Amsterdam. Voor het diner en de lunch verdelen we de diverse taken die geregeld moeten worden, zoals

  • het koken van de maaltijden
  • voorbereiding van de maaltijd, zoals groenten snijden enz.
  • afwas in vaatwasser zetten en uitruimen
  • keuken en bezoekersruimte opruimen

Wat Hiv Vereniging biedt:

  • werk in een enthousiast team
  • ruimte voor eigen creativiteit
  • vrijwilligers- en onkostenvergoeding
  • een WA- en ongevallenverzekering

Belangstelling?

Neem contact op met Bertus Tempert, projectleider communicatie & community, met motivatie en je telefoonnummer zodat hij kan bellen voor meer informatie. E-mail: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Deze informatie is nuttig