Vacature coördinator Posidivas

De Hiv Vereniging is een actieve organisatie die strijdt voor onvoorwaardelijke gelijkwaardigheid van alle mensen die leven met hiv, woonachtig in Nederland. De groep Posidivas is het onderdeel van de vereniging dat vrouwen met hiv vertegenwoordigt. De groep organiseert ontmoetingsactiviteiten, zoekt en verspreidt genderspecifieke informatie over hiv en verbindt vrouwen met elkaar en met de rest van de vereniging. Posidivas werkt nauw samen met de groep Positive Families.

Voor verschillende activiteiten van de vereniging zetten vrouwen met hiv zich in als vrijwilliger. Binnen de groep Posidivas zijn vrouwen met hiv specifiek actief voor hun eigen achterban. Er is een Facebookcommunity met meer dan 160 leden, een weblog op de website van de vereniging en een WhatsApp groep. Er worden verspreid door het land ontmoetingsactiviteiten georganiseerd met als thema empowerment. 

De specifieke uitdagingen van de sectie Posidivas zijn dat de ca. 4.000 vrouwen met hiv die in Nederland onder behandeling zijn zeer verspreid wonen en dat meer dan de helft een niet-Nederlandse culturele achtergrond heeft.

Voor de groep Posidivas en de kerngroep zoeken we een vrijwillig coördinator (4 uur p/w).

Taken die je gaat vervullen:

 • Je bent het aanspreekpunt voor de Hiv Vereniging als het gaat om de groep Posidivas, voor werkplan en budget en de verantwoording hiervan.
 • Je behartigt de belangen van vrouwen met hiv in de vereniging. 
 • Je bent de linking pin tussen de kerngroep en de Projectleider Communicatie & Community van de Hiv Vereniging. 
 • Je onderhoudt de Facebookgroep en het weblog en deelt actief relevante informatie voor vrouwen met hiv. 
 • Je vertegenwoordigt Posidivas in de Uitvoeringsraad. 

Jouw profiel:

 • Je bent enthousiasmerend, verbindend en je kunt goed luisteren.
 • Je spreekt, leest en schrijft Nederlands.
 • Je kunt feedback geven en ontvangen.
 • Je bent een vrouw en hebt zelf hiv.
 • Je hebt affiniteit met mensen met een migratieachtergrond. 

Functieprofiel:

 • Je bent in de groep Posidivas verantwoordelijk voor het begeleiden en aansturen van vrijwilligers.
 • Je werkt samen met de Projectleider Communicatie & Community van de Hiv Vereniging.

De Hiv Vereniging biedt:

 • Werken met gemotiveerde mensen.
 • Ruimte voor eigen creativiteit en zelfstandigheid.
 • Een onkostenvergoeding.
 • Een WA- en ongevallenverzekering.
 • Ondersteuning vanuit het landelijk bureau.

Interesse?
Stuur een e-mail naar Bertus Tempert, Projectleider Communicatie & Community, met motivatie en je telefoonnummer zodat hij je kan bellen voor meer informatie. E-mail: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken..

Download  hier de vacature.

Deze informatie is nuttig