Vacature coördinator regio Amsterdam

De Hiv Vereniging is op zoek naar een coördinator voor regio Amsterdam. Als coördinator ben je verantwoordelijk voor het organiseren van activiteiten in de regio Amsterdam, dit doe je samen met een groep enthousiaste vrijwilligers. Zo worden er lunches, diners en informatie bijeenkomsten georganiseerd, maar andere vormen van activiteiten zijn ook mogelijk.

We zoeken een vrijwillige coördinator (4 uur p/w), twee coördinatoren zijn ook mogelijk. Je wordt ondersteund door vrijwilligers en medewerkers van het landelijk bureau.

Taken die je gaat vervullen:

 • Je bent het aanspreekpunt voor de Hiv Vereniging, als het gaat om de regio Amsterdam, voor werkplan, jaarverslag, budget en de verantwoording hiervan.
 • Je bent de verbinding tussen de groep vrijwilligers en de medewerkers van de Hiv Vereniging.
 • Je organiseert bestaande activiteiten (zoals de lunch en diner) en initieert nieuwe initiatieven.
 • Je onderhoudt het weblog op de website van de vereniging en deelt actief relevante informatie voor mensen met hiv uit Regio Amsterdam.
 • Je vertegenwoordigt de regio Amsterdam in de uitvoeringsraad van de vereniging en behartigt hiermee de belangen van mensen met hiv in Amsterdam.

Jouw profiel:

 • Je houdt van organiseren, samenwerken en soms actievoeren.
 • Je bent flexibel, dienstverlenend en je kunt goed luisteren.
 • Je neemt makkelijk de leiding en stimuleert anderen om hun aandeel te nemen.
 • Je vindt het logisch om overzicht te houden en gang van zaken te bewaken zodat je verantwoording af kunt leggen en plannen kunt ontwikkelen.
 • Je kunt feedback geven en ontvangen.
 • Je hebt zelf hiv en woont in regio Amsterdam, of hebt aantoonbare affiniteit met de groep.

De Hiv Vereniging biedt:

 • Werken met gemotiveerde mensen.
 • Ruimte voor eigen creativiteit en zelfstandigheid.
 • Een onkosten- en vrijwilligersvergoeding.
 • Een WA- en ongevallenverzekering.
 • Ondersteuning vanuit het landelijk bureau.

Over de Hiv Vereniging:

De vereniging is voor en door mensen met hiv en hun naasten. We bieden ondersteuning en contact, zodat jij de regie in handen kan nemen. Onderwerpen zoals discriminatie en emancipatie van mensen met hiv stellen we onvermoeibaar aan de kaak. Daarnaast is het belangrijk dat mensen vrij kunnen zijn in hun eigen manier van leven en daarvoor bieden we objectieve informatie. Door de verschillende groepen binnen de vereniging met elkaar te verbinden, zijn we sterk in het behartigen van gezamenlijke en individuele belangen.

Interesse of vragen?

Neem contact op met Bertus Tempert, projectleider communicatie & community, met motivatie en je telefoonnummer zodat hij kan bellen voor meer informatie. E-mail: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Deze informatie is nuttig