Wij zoeken leden voor de ledenraad (m/v/x)

De Hiv Vereniging staat voor onvoorwaardelijke gelijkwaardigheid voor mensen met hiv in Nederland, in elke situatie, op elk moment. We bieden onderling contact en ondersteuning, geven onbevooroordeelde informatie en zetten ons in voor goede zorg, preventie en stellen discriminatie aan de kaak. Voor de ledenraad zijn we op zoek naar leden die zich de komende vier jaar willen inzetten op het gebied van strategie en beleid. Als lid van de ledenraad investeer je op jaarbasis ongeveer 30 uur in deze functie.

Wat is de ledenraad

De ledenraad is de vertegenwoordiging van álle leden en daarmee het hoogste orgaan binnen de vereniging. De ledenraad kiest op haar beurt de bestuursleden en controleert het bestuur. De ledenraad stelt de strategische doelen en de jaarlijkse prioriteiten vast en oordeelt over eventuele statutenwijzigingen en aanpassingen van het huishoudelijk reglement.
De ledenraad is een diverse groep van mensen uit de achterban van de vereniging. Ze vertegenwoordigen geen specifieke groep maar dienen de belangen van alle mensen met hiv.

Wie ben jij?

 • Je bent minimaal 3 maanden lid van de Hiv Vereniging.
 • Je bent hiv-positief of betrokken bij de community, bijvoorbeeld als vriend van, moeder van etc.
 • Je herkent jezelf in de kernwaarden van de vereniging: erkennend, strijdvaardig, onbevooroordeeld, verbindend en positief.
 • Je bent bekend met het werk en de activiteiten van de vereniging en wil bijdragen aan de verdere ontwikkeling van activiteiten en beleid van de vereniging.
 • Je bent bereid en in staat minimaal 3x per jaar fysiek of online te vergaderen (een investering van ongeveer 30 uur op jaarbasis).
 • Je kunt Nederlands verstaan en Nederlandstalige teksten lezen.
 • Je bent een teamplayer, wilt doelgericht samenwerken, samen tot actie komen, keuzes maken of doelen bereiken.

Wat bieden wij jou?

 • Vanuit het landelijk bureau wordt de ledenraad facilitair ondersteund.
 • Heb jij persoonlijke ondersteuning nodig in het goed uitvoeren van je taak als lid van de ledenraad, dan wordt binnen de beschikbare mogelijkheden daaraan gewerkt.
 • Binnen de vereniging is er de mogelijkheid tot het volgen van deskundigheidsbevorderingen en trainingen.
 • Een dagdeel- en reiskostenvergoeding, gelijk aan de vergoeding aan vrijwilligers.

Heb je interesse?

Stuur dan het pdf kandidaatstellingformulier (650 KB) , voor 24 september 2021, naar onze officemanager, Reina Balvers: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.. Mocht je meer informatie willen over de ledenraad, ook dan kun je contact met haar opnemen. Na je aanmelding ontvang je uitleg over de verdere gang van zaken.

Informatieve downloads:

Deze informatie is nuttig