Hiv+Borrel Rotterdam

Datum 25 januari 2019

Elke 2 maanden de positiefste borrel van Rotterdam - een borrel voor mensen met hiv en hun direct betrokkenen. De avonden staan in het teken van ontmoeting. Het is de plek waar mensen in een ontspannen sfeer ervaringen uit kunnen wisselen, kunnen netwerken of nieuwe vrienden maken.

Terugblikkend op het afgelopen lustrumjaar 2018, ontdekten we dat onze formule nog steeds staat als een huis. Laagdrempelig, open voor iedereen, geen verplichtingen en bovenal: altijd een vrijwilliger die met jou een praatje wil maken.

Kom je voor het eerst? Dan staat er altijd een gratis drankje voor je klaar. Ook partners of andere direct betrokkenen en hiv-hulpverleners zijn welkom.
Locatie: Café, Schiedamsesingel 173, 3012 BB Rotterdam.
Aanvang: 20:30 uur (sluiting: 24.00 uur)
Meer info: website www.hivborrelrotterdam.nl/ en op Facebook: facebook.com/HivBorrelRotterdam

Deze informatie is nuttig