KerstDiner op de Schiedamsesingel - volgeboekt

Datum 20 december 2019

Elke vrijdag organiseert St Mara eten voor mensen met hiv in Rotterdam. Deze keer, vrijdag 20 december, een speciaal Kertsdiner. Aanmelden is niet meer mogelijk.

De Schiedamsesingel bevindt zich in het centrum, vlakbij metrostation Leuvenhaven. Iedere vrijdagmiddag vanaf 17.30 uur is er tijd voor een gesprek en een kop koffie. Vrijwilligers van Stichting Mara ontvangen iedereen op een gastvrije manier en luisteren naar de verhalen van bezoekers. Daarnaast kan er gegeten worden. De vrijwillige kok bereidt iedere keer een heerlijke en gevarieerde maaltijd. Het diner begint om 18.00 uur en eindigt rond 20.00 uur.

Adresgegevens Stichting Mara:
Hang 14 3011 GG Rotterdam
website: www.maraprojecten.nl/

Deze informatie is nuttig