De film 'Pride' in LantarenVenster

Datum 26 november 2019

Het is zomer 1984 – Margaret Thatcher is aan de macht en de Britse mijnwerkersbond staakt. 
Tijdens de Gay Pride in Londen besluit een groep homoseksuele activisten geld op te halen om de families van de stakende mijnwerkers te ondersteunen. 
Maar ze stuiten op een probleem: de bond is gegeneerd hun steun te ontvangen.

De actievoerders laten zich echter niet uit het veld slaan. Ze besluiten de bond te negeren en de mijnwerkers direct te benaderen. Ze ontdekken een mijnwerkersdorp in de binnenlanden van Wales en trekken er op uit in een klein busje om hun donatie persoonlijk te overhandigen. Een buitengewoon verhaal over twee totaal verschillende gemeenschappen 
die zich verenigen voor een gezamenlijk doel.

Locatie: LantarenVenster - Otto Reuchlinweg 996, 3072 MD Rotterdam
Datum: 26 november 2019
Tijd: 19.00 uur
Achteraf wordt een borrel aangeboden door het COC

 

Bereikbaarheid:
Openbaar vervoer
Vanaf Rotterdam Centraal kun je zowel met de metro reizen (Lijn D, E) als met de tram (lijn 12, 20, 23 en 25). Uitstappen bij halte Wilhelminaplein. Vanaf daar is het vijf minuten lopen. Plan je route.
Auto
Er zijn diverse parkeermogelijkheden rondom LantarenVenster.

Deze informatie is nuttig