Altijd Positief - in gesprek met Bas

Datum 27 november 2019

Op 1 december is het Wereld Aids Dag. Het beeld dat veel mensen hebben van aids en hiv stamt vaak uit een andere tijd en komt niet altijd overeen met de tegenwoordige realiteit. Daarom gaan wij in gesprek met Bas over hoe het tegenwoordig is om met hiv te leven.

Heeft de diagnose zijn leven veranderd? Hoe reageerde zijn omgeving? Hoe heeft hij het eerste jaar beleefd? Is hij anders naar het leven gaan kijken of is alles hetzelfde gebleven? En wat kunnen we leren van iemand die zo'n levensveranderende gebeurtenis heeft meegemaakt?

Locatie: AdemInn - Hoogstraat 27a, 3011PD Rotterdam
Datum: woensdag 27 november 2019
Tijd: 19.30 - 22.00 uur
Entree: gratis

Bereikbaarheid AdemInn
AdemInn bevindt zich op 5 minuten loopafstand van de Markthal, bibliotheek en de Laurenskerk.
Openbaar vervoer: Metrostation Oostplein is 3 minuten lopen. Station Blaak is 10 minuten lopen.
Auto: In de buurt parkeren kan het beste in de parkeergarage Kiphof, Kipstraat 177, 3011 ZX Rotterdam

Deze informatie is nuttig