Hiv+Borrel Rotterdam

Datum 30 juli 2021

Elke 2 maanden de positiefste borrel van Rotterdam - een borrel voor mensen met hiv en hun direct betrokkenen. De avonden staan in het teken van ontmoeting. Aanvang: 20.00 uur, in twee shifts - Locatie: Café op Schiedamsesingel 173, 3012 BB Rotterdam. Na een lastig coronajaar starten we weer op 30 juli.

De HivBorrel Rotterdam is en blijft niet voor niks "de positiefste borrel van Rotterdam en wijde omstreken". Met weer de relaxt, informele, laagdrempelige en vertrouwde café-sfeer. Het is de plek waar mensen ervaringen uit kunnen wisselen, kunnen netwerken of nieuwe vrienden maken.

Praktisch vanwege coronamaatregelen

  • Gebruik van een zitplaats is verplicht (ivm corona-afstandsbeperkingen en de kleine ruimte van COC.
  • We openen in twee "shifts":
    • Shift 1: van 20.00 - 22.00 uur.
    • Shift 2: van 22.00 tot 24.00 uur.
  • Maximaal 12 bezoekers (excl organisatie) per shift.
  • Aanmelden noodzakelijk per e-mail op Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken..

Kom je voor het eerst? Onze vrijwilligers zorgen ervoor dat je altijd met iemand een praatje kunt maken. En er staat een gratis drankje voor je klaar. Ook partners of andere direct betrokkenen en hiv-hulpverleners zijn welkom.

Locatie: Café, Schiedamsesingel 173, 3012 BB Rotterdam.
Aanvang: 20:00 uur (sluiting: 24.00 uur)
Meer info: website: www.hivborrelrotterdam.nl en op Facebook: facebook.com/HivBorrelRotterdam.

Deze informatie is nuttig