Poz&Proud en LTS op Pride Walk en Queer Fest HomoMonument

Datum 20 juli 2024

Op 20 juli organiseert Queer Amsterdam de Pride Walk en het Queer Fest op het HomoMonument. De Long Term Survivors en Poz&Proud lopen ook mee en staan met een kraampje op het HomoMonument. Loop met ons mee en kom ons opzoeken!

Pride Walk

De Pride Walk is de jaarlijkse manifestatie en demonstratie tegen discriminatie van de LHBTQIAP+ community. Dit jaar is de Pride Walk op zaterdag 20 juli en start om 12:00 op de Dam. De route loopt via de Rozengracht, Marnixstraat, Haarlemmerdijk, Haarlemmerstraat en Damrak, en eindigt weer op de Dam. Daar is een inhoudelijk programma dat tot ongeveer 15:30 uur duurt. Op het onderstaande kaartje staat de hele route van de walk. Het zal niet zo ingewikkeld zijn om ons te herkennen, zoek naar onze rode vlaggen en sluit je bij ons aan!

 

Queer Fest

Tegelijkertijd vindt in de Westerkerk en op het HomoMonument van 13:00 tot 18:00 uur het Queer Fest plaats met kraampjes, sportactiviteiten en queer performances. Er is geen betere locatie dan het HomoMonument om dit feest te vieren en om aandacht te vragen voor meer gelijkwaardigheid, het bestrijden van kansenongelijkheid, en het versterken van de sociaal-maatschappelijke en economische positie van álle mensen die zich identificeren als LGBTQIAP+.

 

Queer Amsterdam 2024

Queer Amsterdam begint dit jaar al op 3 juli en is tot 4 augustus. Hun agenda staat boordevol met evenementen die allemaal aan te raden zijn! Check de agenda hier

 

photo 2024 06 23 02 06 36.jpgmediaclass media block full.3da555159b751ec83aa758ce9a80bc8c02c2541b

Deze informatie is nuttig