Roze Zaterdag Leeuwarden 2021

Datum 16 oktober 2021

Roze Zaterdag in Leeuwarden gaat door! Na twee keer uitstellen wordt op 16 oktober Leeuwarden omgedoopt tot 'City of Love' om aandacht te vragen voor meer acceptatie van seksuele diversiteit en genderdiversiteit. Ook hiv moet hier zichtbaar zijn, Poz&Proud zal daarom op de informatiemarkt staan. Ben je in de buurt? Kom gezellig langs!

De Roze Zaterdag begint met een oecumenische regenboog viering. Een parade van boten zal door de grachten van de binnenstad varen. De parade eindigt bij de informatiemarkt op het Ruiterskwartier, vlakbij Stadsschouwburg de Harmonie. Hier staan veel verschillende LHBTI-organisaties, waaronder Poz&Proud. De infomarkt is van 12:00 tot 17:00 uur. Ook 's avonds zijn er optredens op het hoofdpodium en is er muziek met performing acts in poppodium Neushoorn.

Het volledige programma kan je vinden op de website van Roze Zaterdag 2021. Het belooft een mooie dag te worden! 

Deze informatie is nuttig