Onze eigen 4th of July viering

Datum 04 juli 2021

We gaan weer! De eerste CD4borrel van 2021.

Tijd en plaats: zondag 4 juli, 16:00 terras Café J&D, Hof 18, Amersfoort

Ondanks de beperkingen is het ons gelukt toch een eerste borrel te organiseren. We doen dat op het ruime terras bij Café J&D waar we voldoende afstand kunnen houden. Er mogen maximaal 4 mensen aan een tafel. De bedoeling is zo min mogelijk verkeer te veroorzaken, maar wordt het druk dan kunnen we wel op gezette tijden de plekken onderling wisselen. Zo kan je toch met iedereen in contact komen. Als je aankomt wordt je wel gevraagd een QR code te scannen voor de bekende gezondheidsvragen. Wil je dat niet dan kun je eventueel ook vooraf aanmelden via Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.. Omdat dit ons eerste borrel na meer dan een jaar is zouden we je sowieso willen verzoeken vooraf aan te geven of je komt. Dan zijn we goed voorbereid.

Een aantal dingen blijven wel als vanouds: natuurlijk is de eerste consumptie "on us" en heten onze gastheren in het rode Poz&Proud t-shirt je welkom - deze keer zijn dat Gerben en Jeroen. We gaan uit van goed weer, maar mocht dat roet in het eten gooien dan zullen we dat kort van te voren communiceren hier, op de Facebook pagina en via Twitter.

Deze informatie is nuttig