15 jaar Poz&Proud. Tijd voor een (afscheids)feestje? Help ons en vul de enquête in.

In 2021 bestaat Poz&Proud 15 jaar. In die 15 jaar hebben we veel georganiseerd, zoals onze borrels en brunches, de boot op de parade, Positive Yoga en Positive Touch, de Mankracht weekenden en wandelingen. We lieten ons zien op de Roze Zaterdagen, de Pride, de Dodenherdenking en de Power of Love. Deden veel op het gebied van chemsex, PREP, AIN en werkten mee aan vele onderzoeken. 

In de beginjaren werd er veel informatie gedeeld over van alles rondom hiv en medicatie. Inmiddels hebben we gedegen informatie via de Hiv Vereniging en heeft N=N bijgedragen aan de empowering van homomannen met hiv.

Is er nog plaats voor Poz&Proud? We horen graag je mening! Vul de enquête in (10 minuutjes van jouw tijd) en help ons de komende vijf jaar de koers van Poz&Proud (mede) te bepalen.

spierballen

Deze informatie is nuttig