Stigma Project on tour - Nijmegen

Datum 28 juni 2019 tot en met 11 juli 2019

Afgelopen zomer stond fotograaf Marjolein Annegarn, zelf hiv-positief sinds 1986, met haar Stigma Project tentoongesteld op het Museumplein in Amsterdam tijdens de Wereld Aids Conferentie. Deze zomer gaat ze on tour door het hele land. De zesde en laatste stop is Nijmegen, waar ze op vrijdag 9 augustus zal neerstrijken. 

stigma project 250Het stigma project omvat onherkenbare portretten van mensen met hiv. Ondanks dat je met hiv tegenwoordig net zo oud kan worden als ieder ander en je bij een onderdrukt virus het niet meer kan overdragen, heerst er nog steeds veel stigma. Door dit stigma durven mensen met hiv niet vaak open te zijn over hun status, zo ook de mensen op de foto’s.

De tentoonstelling is van 9 augustus – 23 augustus te bezichtigen op het Mariënburgplein.

 

 

 

Deze informatie is nuttig

Lees ook

The Stigma Project

Lees meer >