Stigma Project on tour - Nijmegen

Datum 09 augustus 2019 tot en met 23 augustus 2019

Afgelopen zomer stond fotograaf Marjolein Annegarn, zelf hiv-positief sinds 1986, met haar Stigma Project tentoongesteld op het Museumplein in Amsterdam tijdens de Wereld Aids Conferentie. Deze zomer gaat ze on tour door het hele land. De zesde en laatste stop is Nijmegen, waar ze op vrijdag 9 augustus zal neerstrijken. 

Het stigma project omvat onherkenbare portretten van mensen met hiv. Ondanks dat je met hiv tegenwoordig net zo oud kan worden als ieder ander en je bij een onderdrukt virus het niet meer kan overdragen, heerst er nog steeds veel stigma. Door dit stigma durven mensen met hiv niet vaak open te zijn over hun status, zo ook de mensen op de foto’s.

De tentoonstelling is van 9 augustus – 23 augustus te bezichtigen op het Mariënburgplein.

De opening is op 9 augustus om 17.00 uur in Café Lux, Mariënburg 38. Je bent van harte welkom!

stigma on tour nijmegen 600

 

 

 

Deze informatie is nuttig

Lees ook

The Stigma Project

Lees meer >